O nás

Volba materiálu, zkušenosti společnosti FRIEDRICH MOTORSPORT, sportovní zvuk, zvýšení výkonu, to je zlomek toho, co odlišuje tyto výfukové systémy od ostatních. Výfukové systémy FMS jsou založeny na výpočtu výplachu zplodin a přizpůsobení zvuku. To má za následek v závislosti na výkonu motoru jednoznačně znatelný nárůst výkonu vašeho vozu a úsporu paliva. Můžete vybavit svůj vůz FMS výfukem z pohliníkované oceli, nebo z nerezové oceli a design svého vozu ovlivnit volbou koncovky ze 90 typů působivých koncovek.

Většina zboží je opatřeno certifikáty pro provoz na komunikacích zemí Evropské unie. Certifikát obdržíte v tištěné formě (A4 s ochrannými prvky) v balíku se zbožím a společně s fakturou.

Jedná-li se o verzi výfuku Sport, výfuk nemá certifikát.

Výfukové díly jsou vyráběny z části automatizovaně a z části za účasti lidského faktoru. Proto si tímto vyhrazujeme právo dodat zákazníkům díly, na nichž se mohou vyjímečně objevit nesrovnalosti v řádech milimetrů. (lidsky řečeno: při výměně výfuků je občas někde trochu přizpůsobit skutečnost potřebě a instalovat výfukový díl s větší dávkou trpělivosti.) Děkujeme za pochopení.

Pokud máte dotazy ohledně výfukových dílů na váš vůz, napište nám a uveďte vše o vašem vozu: značka, typ, obsah, rok výroby, model vozu... 

Dotaz 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: